"УДАР" вимагає припинити політичний тиск на представника партійної команди Атрошенка, - Палатний

АСПІ

Партія "УДАР Віталія Кличка" вважає неприпустимим політичний тиск влади за допомогою силовиків та захищатиме від нього представника своєї команди, мера Чернігова Владислава Атрошенка. Про це заявив керівник виконкому "УДАРу" Артур Палатний.

"Представник команди "УДАРу" Атрошенко отримав від чиновників ОПУ пряму пропозицію відмовитися від співпраці з "УДАРом" та не висувати представника своєї команди у 206-му окрузі. В обмін на це Банкова пообіцяла припинити політичний тиск із залученням силових органів, написав Артур Палатний на своїй сторінці у Фейсбуці.

Голова виконкому "УДАРу" зазначив, що після відмови Атрошенка йти на шантаж, проти нього розпочалася брудна кампанія, яка спрямована на дискредитацію політичного опонента та виключення його із політичної боротьби. "Це ті ж брудні прийоми, які застосовують проти лідера партії "УДАР" Кличка. Використовуючи методи минулих епох, влада демонструє свою слабкість. "УДАР Віталія Кличка" вважає дії влади проявом політичних репресій та наступом на місцеве самоврядування, свободу та демократію", - написав Палатний. Він зазначив, що партія "УДАР" захищатиме представників своєї команди. "Партія нагадує Офісу Президента про 2014 рік, коли ми разом із українським суспільством захищали демократію на Майдані. Захищали, зокрема, і від таких дій, як політичні репресії, переслідування, обшуки з боку силовиків. Як і тоді, "УДАР Віталія Кличка захищатиме представників своєї команди від політичного переслідування, захищатиме демократію від проявів авторитаризму та узурпації влади", - резюмував Артур Палатний.

ASPI news поінформувало, що голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко заявив, що захищатиме Владислава Атрошенка та всіх мерів України від політичних переслідувань з боку Офісу президента. Він зазначив, що замовники обшуків у мерії Чернігова дестабілізують ситуацію у прикордонному регіоні під час ескалації напруги з Росією та шкодять безпеці країни. Раніше ASPI news повідомляло, що мер Києва Віталій Кличко висловився про звинувачення Петра Порошенка у державній зраді.