У Центрі вакцинації населення від COVID -19 у Кременчуці можуть щепити мешканців інших населених пунктів

Уже завтра і післязавтра.

У Кременчуці, як і минулими вихідними, 12 і 13 червня працюватиме мобільний Центр вакцинації населення від COVID -19, який розташований на базі приміщення Кременчуцького ліцею N 11 "Гарант" за адресою: вулиця Першотравнева, 53.

Про це нагадали сьогодні на засіданні  штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайно ситуації повідомила віце-мерка Ольга Усанова. За її словами, прийматимуть на вакцинацію у ньому з 08.00 до 20 .00 год..

Щеплення робитимуть вакциною CoronaVac від китайського виробника. Вона має високу ефективність, схвалена ВООЗ, входить у сертифікат вакцинації. Всі, хто отримав щеплення у Центрах вакцинації минулими вихідними, почуваються добре. Щеплення буде безкоштовне.

У ці дні вакцинацію від вірусу нового типу в центрі робитимуть усім бажаючим, навіть тим, хто не має місцевої реєстрації. При собі громадянин повинен мати паспорт, ідентифікаційний код і декларацію з сімейним лікарем.  Якщо ж такої не має, то у вихідні дні, 12 і 13 червня, в тимчасовому центрі масової вакцинації буде можливість укласти договір на медичний супровід із сімейними лікарями.

О. Усанова повідомила, що у Центрі вакцинації населення від COVID -19 можуть щепитися і мешканці інших населених пунктів.

Нагаддала, що записатися на щеплення можна за телефонами Центру вакцинації: 063 338 02 31; 063 337 91 50; у сімейного лікаря або в додатку "Дія".

Нагадаємо, Майже 10 тисяч кременчужан щепились проти коронавірусу

Світлана Павленко

Фото пресслужба міськвиконкому