Львів, Дрогобич, Стрий, Червоноград, Трускавець, Новояворівськ: Де працюватимуть центри вакцинації

У ці вихідні працюватимуть вісім центрів вакцинації по Львівській області. Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів Олег Когут – регіональний координатор з вакцинації від коронавірусу у Львівській області, пише Depo.Львів.

Зокрема, у Львові функціонуватимуть три центри – продовжить роботу центр на Арені "Львів", два нових центри запрацюють у ТРЦ "Форум" та кінопалаці О. Довженка. По області – у Дрогобичі, Стрию, Червонограді, Трускавці (оновлено) та Новояворівську. В яких саме локаціях будуть розміщені центри у цих містах -  наразі обговорюють з місцевою владою.

"Всім містам – колишнім районним центрам, та з населенням, понад 3 тис. осіб, - запропонували знайти місця для того, щоб розгорнути центри вакцинації у вихідні", - зазначив Олег Когут.

До Дня Незалежності в Україні планують провакцинувати 10 млн людей. Зараз на Львівщині є 163 пункти щеплення, вони готові до роботи. Окрім того, він розповів, що у м. Моршин в результаті пілотного проєкту провакцинували 65 % населення міста із запланованих 70 %. Зараз триває ревакцинація.

Нагадаємо, що в Україні вакцинують осіб від 18 років.

Львівський професор розповів як не захворіти на коронавірус

Не легені: Львівський вчений назвав основну мішень коронавірусу