У Тернопільській області можна вакцинуватись у відділенні "Укрпошти"

Тернопільскі Події

Новини Тернопільщини: Пенсіонери Тернопільщини відтепер можуть отримати щеплення від COVID-19 у відділеннях «Укрпошти».

Про це повідомили в ТОДА.

Наразі мобільні бригади працюють у 12-ти населених пунктах області: Бережанах, Заліщиках, Зборові, Збаражі, Козовій, Монастириськах, Підволочиську, Підгайцях, Шумську, Ланівцях, Борщеві і у Тернополі.«Зробити вакцину від коронавірусу доступною для усіх мешканців Тернопільщини нині є нашим пріоритетним завданням. Ми розгорнули в Тернопільській області вчора, у 10-ти відділеннях “Укрпошти”, а на сьогоднішній день, вже в 12-ти відділеннях мобільні виїзні бригади, які проводять вакцинацію. У цьому процесі нам допомагають і листоноші, які надають списки людей, що очікують на отримання пенсії в цей період. До цих людей телефонують спеціалісти і повідомляють про те, що, коли вони отримуватимуть пенсію вони також зможуть і провакцинуватися. Ми вчора очікували 158 людей, а провакцинувалося 48. Сьогодні ми очікуємо 161. Це та кількість людей, до яких телефонували і запрошували на вакцинацію безпосередньо і це категорія 65+», – прокоментувала Ольга Ярмоленко.

Нагадаємо, що до людей, які проживають у віддалених населених пунктах, де немає відділення “Укрпошти”, мобільні бригади здійснюють окремі виїзди. “Є можливість і виїзду мобільних бригад безпосередньо на дім до людей віком від 80-ти і старше, для цього потрібно зателефонувати до сімейного лікаря і сказати, що є особа, яка виявила бажання отримати щеплення” - додала директорка ДОЗ ТОДА Ольга Ярмоленко.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями: У Тернополі за три місяці встановили 50 камер відеоспостереженняУ Тернополі можна купити одноразові квитки на зупинкахУкраїнська мова стала офіційною мовою міста-партнера Тернополя з Бразилії