МОЗ: Наступна хвиля COVID-19 почнеться у лютому

Стопкор

Головний санлікар України Ігор Кузін заявив, що МОЗ очікує наступну хвилю COVID-19 у лютому.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін Фото: interfax.com.ua

За його словами, Міністерство зробило прогноз щодо поширення нового штаму COVID-19 “Омікрон”. У МОЗ прогнозують наступну хвилю ковіду на лютий.

“За нашими прогнозами, черговий сплеск буде, починаючи з кінця січня. У цей час буде більше Омікрону. Пік припаде на лютий з поступовим спаданням аж до квітня”, - заявив санлікар в інтерв’ю BBC.

Також він зазначив, що це може бути тривалим сплеском у кілька місяців.

“Тривалість і розмах нової хвилі буде залежати від ефективності протиепідеміологічних заходів і від кількості людей, які отримають повний курс щеплення або бустерну дозу”, - додав він.
Нагадаємо:

Президент Володимир Зеленський анонсував програму, завдяки якій повністю вакциновані громадяни зможуть отримати 1 тисячу гривень.

Генеральний директор німецької фармацевтичної компанії BioNTech Угур Шахін вважає, що ревакцинуватися проти COVID-19 необхідно буде щороку.

Науковці дали назву новому штаму COVID-19. Повідомляється, що його тепер називають Omicron і він “викликає занепокоєння”.

Сталі відомі симптоми нового штаму “Омікрон”.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що станом на 29 грудня в країні виявили 5 нових випадків захворювання на новий штам коронавірусу “Омікрон”.