Аеропорт Бориспіль дозволив входити в термінал тим, хто зустрічає і проводжає

Sundries

Аеропорт Бориспіль дозволив усім гостям аеропорту, які зустрічають і проводжають входити в середину терміналу D. Нові правила набули чинності 31 грудня 2021 року.

До цього моменту увійти всередину будівлі могли лише пасажири з квитками чи посадковими талонами та працівники аеропорту. Такі правила запровадили навесні 2020 року в рамках заходів щодо боротьби з COVID-19.

Провідники, що зустрічають та інші гості аеропорту тепер нарівні з пасажирами можуть здійснювати покупки в магазинах і кафе, користуватися туалетами або просто чекати прильоту або вильоту рейсу в приміщеннях загальної зони терміналу D.

Для входу в будівлю, як і раніше, необхідно надіти маску або респіратор. Пред’являти при цьому COVID-сертифікат про вакцинацію, одужання або тестування не потрібно.

В аеропорту зазначають, що на вході до терміналу вимірюють температуру тіла. Вона не має перевищувати 37,2 градуса. Проте за фактом цей захід є лише формальністю, оскільки після вулиці відкриті частини тіла, на яких проводиться замір, мають температуру набагато нижчу за норму.

До цього моменту вільний доступ до терміналів у великих аеропортах України був лише у Харкові та «Києві» (Жулянах). Інші повітряні ворота в рамках заходів боротьби з COVID-19 пускали в будівлю тільки пасажирів та авіаційних працівників.

22 липня 2021 року аеропорт Бориспіль зняв рамки на вході до терміналу, щоб зменшити черги. Цей захід застосовувався в аеропорту з 2014 року. Міжнародний досвід показав, що вона не є ефективною, а тому не застосовується в аеропортах Євросоюзу, США та Канади.