У Франції повідомили про новий рекорд заражень Covid-19

NTA

У Франції станом на 12 січня зафіксували максимальну добову кількість випадків коронавірусу з початку пандемії – 368 149.

Про це інформує агенція Reuters, пише «Укрінформ».

Зазначають, що це найвищий добовий показник від початку пандемії COVID-19.

Добові рекорди

Зазначимо, що у Франції оновляються нові добові рекорди з початку 2022 року.

Так, в новорічний вечір, 1 січня, повідомили про понад 232 тисячі нових заражень коронавірусом, що є новим максимумом за час епідемії, повідомляє BFMTV.

Ще тоді зазначали, що це третій поспіль рекордний показник для Франції за останні три дні, та другий більший за 200 тисяч. Ще 25 грудня добовий приріст заражень вперше перетнув позначку у 100 тисяч. Населення країни – 67,3 млн. Показник захворюваності досягнув 1251 випадків на 100 000 населення, а в Парижі навіть перевищив 2000. Частку випадків, спричинених штамом “Омікрон”, ще на початку тижня оцінювали у понад 60%.

Станом на 4 січня за 24 години було зафіксовано 271 686 випадків Covid-19, що також було рекордом.

Президент Еммануель Макрон зазначив, що країна зможе впоратися з цією хвилею завдяки високим показникам вакцинації та що влада робитиме усе можливе, щоб не обмежувати економіку й уникати обмежень прав і свобод громадян.

У Франції протягом доби 5 січня зафіксували новий максимум добової захворюваності на коронавірус, повідомляє Le Figaro.

“Служба громадського здоров’я Франції оприлюднить свою цифру сьогодні ввечері, але, з пам’яті, сьогодні в нашій країні було 335 000 випадків зараження”, – повідомив глава МОЗ Франції Олів’є Веран під час дебатів у Національній асамблеї щодо законопроєкту про санітарні пропуски.

Також цього вівторка, 11 січня, у Франції зафіксовано максимальну добову кількість випадків коронавірусу з початку пандемії – 350 тисяч.

Посилення карантинних норм До середини січня уряд Франції планує запровадити сертифікат вакцинації, що зробить COVID-щеплення обов’язковими для всіх, хто хоче відвідувати ресторани або заходи у приміщенні.

До цього часу французам достатньо було мати підтвердження вакцинації або нещодавно зроблений негативний тест на коронавірус.

Читайте також “Коронавірус у світі. 97 тиждень. Covid-рекорди та “довічна вакцина”.

Зазначимо, що за добу 11 січня в Україні зафіксували 7 117 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.