Німеччина спростила правила в'їзду для українців, але не для всіх: умови

Новини.LIVE

Напередодні з'явилася інформація від Посольства України та МЗС, що Німеччина відкрила кордони для всіх туристів з нашої країни. Мовляв, через зниження епідемічних показників, але така інформація виявилась хибною.

Про це повідомило Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини.

Читайте також: Німеччина спростила в'їзд на територію для українців: що варто знати

Згідно із повідомленням німецького відомства, в'їжджати у країну дозволено тим українцям, які мають чинний сертифікат про вакцинацію. Аналогічна умова в'їзду діє на несуттєві поїздки до країни, наприклад, з метою туризму.

Українці, які не мають довідки про вакцинацію теж можуть в'їхати у Німеччину, але із негативним тестом та за певних умов. У такому випадку людина має бути громадянином, резидентом Євросоюзу чи їхнім близьким родичем. Є й виключення для подорожувальників з метою, яка необхідна для німецького уряду, наприклад, гуманітарною.

Туристам з України, які не мають вакцинації, в’їзд до Німеччини заборонений.

Більше новин про коронавірус та вакцинацію від нього

Управління з контролю за харчовими продуктами та ліками США включило у відомості про вакцину Johnson & Johnson від COVID-19 новий рідкісний побічний ефект. Так, від препарату з’являється ризик імунної тромбоцитопенії.

Бустерні дози вакцин проти коронавірусу, які вже існують, не допоможуть захиститися від нових штамів та мутацій COVID-19. Подробиці – у матеріалі.

Очікується, що більше половини населення Європи буде інфіковано штамом COVID-19 "Омікрон" протягом наступних 6-8 тижнів.