У Києві затримано на хабарі директора одного з інститутів НАНУ

Чиновник, який отримав 20 тисяч гривень за лобі в питанні передачі в оренду інститутського приміщення, затриманий. Правоохоронці вирішують питання про повідомлення йому про підозру в рамках розслідування справи про отримання неправомірної вигоди.

Про це у вівторок, 8 червня повідомило Міністерство внутрішніх справ. Хабар, замаскований під "благодійний внесок" підприємець, який хотів взяти в оренду приміщення, повинен був перерахувати на рахунок інституту.

У МВС розповіли, що за 20 тисяч гривень директора одного з інститутів Національної академії аграрних наук України обіцяв бізнесменові розв'язувати питання про передачу приміщення в користування і надалі лобіювати інтереси щодо укладення офіційного договору оренди.

Затримання корупціонера правоохоронці провели 7 червня. Директора затримали"на гарячому". Розслідування ведеться в рамках кримінальної справи відкритої за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Санкція статті за вказаною частиною передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

ASPI news повідомляло, що у Львові ДБР затримало двох працівників поліції під час одержання хабаря. Також у Тернополі поліцейські вимагали у водія хабар у 20 тисяч гривень.