30 дітей плюс 1 дорослий: кількість отруєнь у дитячому таборі на Одещині збільшилась

4 червня на Одещині шпиталізували 6 дітей з табору Green Рark з діагнозом гастроентероколіт. Наразі кількість захворілих дітей збільшилася до 30, а також до них додався один медпрацівник закладу.

Про це повідомляє пресслужба ДУ "Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України".

Минулого тижня в дитячому таборі в Сергіївці стався спалах гострої кишкової інфекції. Спочатку евакуювали всього 6 дітей, однак, згодом їх кількість тільки збільшилася.

Всього за період з 2 по 7 червня захворіла на гострий гастроентероколіт 31 особа, з них 30 дітей та 1 медпрацівник закладу. Всього у закладі перебувало 140 дітей і 31 дорослий.

Харчувалися маленькі відвідувачі табору у облаштованому харчоблоці. Фахівці Лабораторного центру МОЗ провели обстеження зовнішнього середовища закладу, хворих та контактних осіб. У пресслужбі повідомили, що протиепідемічні заходи і дослідження тривають.

Нагадаємо:

4 червня на Одещині у дитячому таборі Green Рark, що в Сергіївці, зафіксували спалах гастроентероколіту. Шістьох дітей в стані середньої важкості госпіталізовано до інфекційного відділення Білгород-Дністровської Центральної районної лікарні.

В Одесі двоє дітей вилізли у вікно з квартири, просити допомоги у сусідів. Малечу залишили самих удома із зачиненими дверима.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE Odesa.