Жителя Житомирщини підозрюють у розбещенні 13-річної дитини

Прокурором Малинського відділу Коростенської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом скоєння місцевим жителем особливо тяжкого злочину - згвалтування малолітньої дитини.

Судовим слідством установлено, що кримінальне правопорушення скоїв 35-річний житель Малинського (тепер Коростеннський) району, будучи у стані алкогольного сп'яніння.

Так, у серпні 2019 року, близько 01.00 год, перебуваючи у будинку, де проживав зі своєю співмешканкою та трьома мілолітніми дітьми, за відсутності жінки, яка поїхалав інше місце на роботу, застосував фізичне насильство до її 13-річної доньки та вчинив стосовно неї дії сексуального характеру. У подальшому повторив свої злочинні дії стосовно малолітньої дитини.

До того ж, обвинувачений раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння тяжкого тілесного ушкодження (ч.1 ст. 121КК України) у виді позбавлення волі строком на 6 років та після умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на шлях виправлення не став.

Натомість у період строку невідбутого покарання вчинив особливо тяжкий злочин стосовно малолітньої.

Вироком Малинського районного суду чоловіка визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 152 КК України та призначено покарання, з урахуванням невідбутої частини покарання, призначеного попереднім вироком, у виді позбавлення волі строком на 12років.

З огляду на тяжкість скоєного злочину, обвинувачений, з дня затримання- і дотеперперебуває під вартою.

Наразі вирок суду не набув законної сили.

Вирубав дуби в урочищі «Чорторийське», завдавши довкіллю шкоди на понад 70 тис. грн - судитимуть жителя Любарського району

За 2000 доларів США пообіцяли не притягувати до кримінальної відповідальності за збут наркотиків - викрили на хабарі слідчого та оперативного працівника одного з райвідділів поліції Житомирщини

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Новини Житомира