Злочинна банда переправляла через Україну до ЄС нелегалів з країн з підвищеною терористичною загрозою

СБУ викрила зловмисників, які переправляли нелегалів до ЄС. Так званими "клієнтами" були вихідці з країн Південної Азії, зокрема з підвищеною терористичною загрозою.

Служба безпеки України повідомила, що членами міжрегіональної злочинної групи були мешканці Закарпатської, Київської та Чернівецької областей. Вони "переправляли" іноземців поза встановленими пунктами пропуску, через ділянки «зеленого» кордону. Допомагав зловмисникам вихідець із Афганістану, який підшукував «клієнтів» і переправляв їх в Україну.З одного нелегала брали від 3 до 6 тисяч доларів. Схема діяла з листопада 2020 року. Під час досудового розслідування правоохоронці документували діяльність злочинців і попередили 6 спроб зловмисників нелегально переправити через державний кордон майже 20 іноземців. Деяких з нелегальних мігрантів уже депортовано з України.

Нагадаємо, на кордоні з Польщею нелегали намагалися втекти від тепловізора українських прикордонників. Також ASPI news повідомляло, що на Полтавщині затримали злочинну групу "альпіністів", яка на ходу грабувала вантажівки з продуктами та поштою.