На Запоріжжі СБУ заблокувала створення неіснуючої "міської ради"

Співробітниками спецслужби разом з Національною поліцією України було попереджено спробу утворити псевдодержавне утворення. Ініціатором такої ідеї був місцевий прибічник ідеології про "пвсевдонародовладдя". Про це повідомляють Економічні новини з посиланням на сайт СБУ.

Оперативниками було задокументовано, що учасники псевдоутворення проводили публічні заходи, метою яких була пропаганда невизнання діючої влади в Україні. Окрім того, горе-ідеологи, закликали утворити силові групи швидкого реагування завданням яких було б захоплення органів влади, а також правоохоронних та силових структур. До цього ж, вони мали б займатися агітацією місцевих мешканців, щоб вони приєднались до їх так званого "руху" за допомогою різних масових акцій, які мали б бути спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в державі.

Додається, що для легалізації своїх повноважень ділки навіть не полінувалися провести збори, на яких обрали фейкового "міського голову"  і таких же "депутатів" неіснуючого органу місцевого значення.  В процесі обшуків у горе-"депутатів"  і  "міського голови" були вилучені печатки цих самих "органів самоврядування", протоколи,  які свідчили про зібрання активістів та комп'ютерну техніку разом з іншими документами. На даний час тривають слідчо-оперативні дії.