Андрій Куликов прокоментував свій стан після пограбування

Новини.LIVE

У п'ятницю, 7 січня рано вранці на відомого журналіста Андрія Куликова було скоєно напад. На даний момент журналіст відчуває себе добре, незважаючи на те, що ще є невеликі забиття і синці.

Про це Андрій Куликов розповів кореспонденту видання Новини.LIVE.

Читайте також: У Києві невдало пограбували відомого журналіста Андрія Кулікова. Відео

Що сталося

У п'ятницю, 7 січня в Шевченківському районі на проспекті Перемоги невідомі люди скоїли напад на журналіста. За словами Куликова, напад ніяк не пов'язаний з його професійною діяльністю

“Я пов'язую це з тим, що побачили самотню людину, яка йде пішки і накинулися в спробі пограбувати. З професійною діяльністю це ніяк не пов'язано",- сказав журналіст.

В якому стані на даний момент Андрій Куликов

Журналіст прокоментував свій стан на даний момент. Він сказав, що в цілому самопочуття у нього нормальне, незважаючи на забиття і синці.

Що відомо про Андрія Куликова

Андрій Куликов закінчив факультет міжнародних відносин та міжнародного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Спеціаліст з міжнародних відносин; референт-перекладач англійської мови.

Журналістську діяльність розпочав у 1979 році. У 1998 році став шеф-редактором Нового каналу. У 2000 році - продюсером Української служби Бі-Бі-Сі. У 2007 році став ведучим політичного ток-шоу "Свобода слова" на телеканалі ICTV, в якості якого пропрацював до 2016 року.

Після цього Андрій Куликов сконцентрувався на керівництві Громадського радіо в якості головного редактора. У квітні 2019 року був модератором на дебатах кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

Більше інформації про напад на журналіста

У центрі Києва пограбували відомого журналіста. Інцидент стався біля центрального РАЦСу столиці.