ДБР завітало до БЕБ

Останній Бастіон
На хабарі упіймали аналітика БЕБ

На скільки нам відомо, на хабарі спіймали аналітика БЕБ Бордюгова Олексія Леонідовича. Раніше він обіймав посади: старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ Офісу великих платників податків ДФС України, начальника відділу ГУ ДФС у Житомирській області, старшого оперуповноваженого ГУ ДФС у м. Києві, старшого оперуповноваженого в ОВС УЗЕ в Донецькій області ДЗЕ Національної поліції України.

Раніше "Останній Бастіон" повідомляв, що голова так званої "фінансової поліції" тільки за грудень отримав понад 100 тисяч гривень, але при цьому жодних звершень його відомство досі не продемонструвало громадянам.

Сам же Вадим Мельник, який до того рік очолював Державну фіскальну службу, на своїй Facebook-сторінці наобіцяв «дотримуватимуся принципу прозорості у питанні декларування статків, враховуючи підвищений інтерес суспільства і міжнародних інституцій до функціонування БЕБ».

Вадиме Івановичу, ну не здатні Ви контролювати своїх підлеглих. Може від гріха подалі, на піку невідомості, знову в бізнес ? Купуйте новий Range Rover, дружину до Туреччини звозіть. Подумайте.