Зниклу нещодавно ужгородку, знайшли мертвою на горищі її будинку

Prozak

37-річна Габріела Яцкович зникла після 30 грудня, коли її востаннє бачили друзі. Того ж дня від жінки почали надходити нетипові повідомлення. Так, з номеру Viber Габріелли прийшло повідомлення її керівнику, що вона має поїхати в Угорщину до своєї тітки. Нібито, тітка важко захворіла і їй потрібен догляд. Водночас, з того ж її номеру Viber надійшло повідомлення тітці, що вона їде в Єгипет на 14 днів.

До 5 січня з номером Габріели у Viber її друзі переписувалися. Зокрема, запрошували в гості. З номеру Габріели надходили короткі відповіді (не характерні для неї), що вона на відпочинку в Єгипті. Також вона ніби надіслала фото з відпочинку, але без себе. Як було з‘ясовано, світлини завантажені з Інтернету, датовані 2019 роком.

Зрештою друзі звернулися до поліції. За фактом зникнення Габріели Яцкович у поліції відкрили кримінальне провадження. Слідчо-оперативна група виїхала за вказаною адресою проживання Габріелли Яцкович. Поліцейські поспілкувалися з сусідами розшукуваної та з’ясували, що востаннє жінку бачили ще 30 грудня.

Сьогодні жінку знайшли у її будинку по вулиці Капушанській. За словами знайомих жінку вбили - на її тілі були сліди ножових поранень і що в поліції, зокрема, відпрацьовують причетність до вбивства співмешканця, але офіційна інформація наразі відсутня.