Львів’ян запрошують долучитись до висадки дерев

Цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев. До висадки запрошують долучитись усіх охочих мешканців та підприємців. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

«Цієї осені буде посаджено 2843 дерева, і на них вже виділені кошти. Близько 100 місць для висадки дерев ми визначили для потенційних спонсорів, якщо вони матимуть таке бажання.

Зазвичай це найцентральніші місця, такі, як проспект Свободи, наприклад, бо там потрібно замінити багато дерев, тому що під час буревію чимало дерев постраждало, особливо на площі Івана Підкови і вздовж лінії тролейбусу.

Так само окремою важливою акцією є посадка меморіального парку Героїв АТО, який буде в парку «Боднарівка», якраз безпосередньо перед військовою частиною на Стрийській-Рубчака», – зазначила керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.

Усіх охочих посадити дерево запрошують зголошуватись та заповнювати форму за цим посиланням.

Також, у місті планують запустити проєкт «Родинне дерево», аби при народжені дитини мешканці могли звернутися і на її честь посадити дерево. Для того, аби взяти участь у проєкті, необхідно до 1 жовтня 2021 заповнити цю форму. Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.