У Чернівцях затримали поліціянта з Одеси п’яним за кермом. Він просив патрульних його відпустили

UA: Cуспільне мовлення

У Чернівцях затримали начальника управління стратегічних розслідувань в Одеській області В’ячеслава Єфтенія. На нього склали протокол за нетверезене водіння.

Про це у коментарі Суспільному повідомила речниця патрульної поліції області Юлія Замерзляк.

На своїй сторінці у Facebook блогер Василь Крутчак опублікував відео затримання Єфтенія. На відео є дата знімання — 8 січня о 01:40. Дату затримання нам підтвердила речниця Криворучко. На відео видно, що патрульні просять Єфтенія пройти освідування на стан алкогольного сп'яніння. На це водій просить його відпустити.

"Ви мене хочете оформити? Дмитро (ред — називає патрульного), я офіцер зі стажем 20 з чимось років. Я сам приймаю рішення, де правильно, а де — ні. Десь когось відпустити, не корупційно, ні... Ти мене взагалі можеш зрозуміти чи ні?", — говорить Єфтеній на записі.

У відео поліціянт відмовляється їхати в наркологічний центр, аби пройти освідування. На нього склали адміністративний протокол за нетверезе водіння. Його передали до суду.

Що відомо До роботи в Одесі правоохоронець із 2015 року очолював управління захисту економіки у Рівненській області, опісля — управління боротьби з організованою злочинністю на Житомирщині. Читайте також

У Чернівцях звільнили водія Міськшепу, який працював нетверезим за кермом