В одному із районів Полтавщини обмежили продаж пального

UA: Cуспільне мовлення

Від 13 травня у Кременчуцькому районі заправлятимуть насамперед транспорт критичної інфраструктури. Про це Суспільному розповів начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.

За його словами, це рішення ухвалили через брак пального.

" Першочергово заправляються автомобілі критичної інфраструктури, виробничих об’єктів, машини, які здійснюють регулярні перевезення по району і по області. І потім вже – громадське населення. Так що по можливості треба користуватися громадським транспортом. Можливо, якісь заправні станції, де будуть працювати стели і де буде написано про наявність палива, громадян заправляти будуть", – розповів Олег Лєднік.

Жителі Кременчука у приватні автівки купуватимуть пальне за наявності карт, які були придбані раніше, додав начальник Кременчуцької РВА.

Що відомо: Російські війська тричі обстрілювали нафтопереробний завод у Кременчуці. Востаннє це сталося 12 травня. На Полтавщині ситуація із пальним має стабілізуватися впродовж тижня. Це буде за рахунок поставок із Європи, повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. Читайте також:

Проблеми із пальним: як у Полтаві працюють сміттєвози