У Гадячі діти переселенців готуються до дня вишиванки

Новини Полтавщини

Всесвітній день вишиванки – це день усвідомлення себе українцем та єдності зі своєю нацією. Вишиванка – це не просто вбрання, це історія та душа нашого народу. Вона є символом не однієї епохи, а кожного покоління українців. Тому третього четверга у травні ми одягаємо вишиванки для того, щоб ще раз нагадати світу і собі, що ми українці.

14 травня, напередодні Всесвітнього дня вишиванки, в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського для дітей-переселенців, які знайшли прихисток у гуртожитку коледжу, студентами та викладачами режисерських дисциплін Людмилою Фастовець, Анастасією Лимарь та Ярославою Роменською була проведена година розваг «Дивоцвіт дитячих мрій», яку розпочав талановитий викладач нашого коледжу, майстер своєї справи Володимир Близнюк.

Діти разом з казковими героями грали у різні ігри, веселилися, танцювали. Далі дуже вправно складали пазл карти України, на якій був зображений орнамент вишивки, притаманний кожній області нашої держави.

Вишиванка – це вишита візерунками сорочка, традиційний одяг українців. Кожен українець мріє мати власну вишиванку. Діти сьогодні створювали свої вишиванки – аплікації з різними орнаментами.
Малеча активно брала участь в ігровій програмі, отримала море позитивних емоцій та гарний настрій.
Ярослава Роменська

Фото: Гадяцький коледж культури і мистецтв