Російські військові вдарили «Шахедом» по лікарні у Конотопі

Про це повідомив мер міста Артем Семеніхін у Телеграмі. "Кацапи щойно вдарили по нашій лікарні! Це було не падіння шахеду, як дехто пише, а саме УДАР!
Читати докладніше
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net