Вся Луганщина залишилась без води та електрики – ОВА

Прямий

Всі Луганщина залишилась без води та електрики. Зокрема, у Новопскові окупанти самовільно втрутились в роботу магістрального газогону, що транспортує газ до Луганщини та Донеччини.

Про це в Telegram повідомив голова ОВА Сергій Гайдай.

“Понад 21 тисяча абонентів Луганщини ще залишається із газом. Це жителі п’ятьох населених пунктів, не у кожному з них газ є повсюди”, – заявив він.

Росіяни заблокували українське газопостачання на Луганщину та Донеччину Гайдай наголосив, що вцілілих об’єктів життєзабезпечення на Луганщині майже не залишилося.

Переважну більшість критичної інфраструктури доведеться будувати з нуля. Окремі лінії електропередачі ще можна відремонтувати, але не дозволяють постійні обстріли.

Працюють виключно електрогенератори. Немає і централізованого водопостачання.

До слова, 10 травня російські військові перебили магістральний газопровіду Сєвєродонецьку Луганської області, унаслідок чого мешканці міста залишилися без газу.

24 лютого президент РФ Владімір Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.