Попри все, тут знаходять час для посмішки: як АЗОВ продовжує захищати Маріуполь

Вікна

В яких умовах виживають та воюють українські ангели — бійці Азов та прикордонники: відео

Сообщение Попри все, тут знаходять час для посмішки: як АЗОВ продовжує захищати Маріуполь появились сначала на Vikna.

Вони захищають європейські цінності в умовах де, здавалося б, не жили й перші люди на Землі. Попри голод, відсутність свіжого повітря, попри смерті, запах загноєних ран та брудну воду з батарей, бійці на Азовсталі борються на межі заради того, щоб дати життя усім українцям.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Орест (@kztsky)

Там забирають життя молодих, сповнених мрій та планів чоловіків та жінок, але українські прикордонники та інші бійці Маріуполя не забувають посміхатися у камеру.

Важко, але тримаються.

Готують лише з трьох компонентів: борошно вода, сіль. Такий раціон справжніх героїв. Під час приготування бійці немов молитву примовляють: “Слава Україні!”

Українські прикордонники показали, в яких умовах вони на Азовсталі разом з іншими оборонцями Азов продовжують захищати Маріуполь. Це однохвилинне відео пронизане болем, патріотизмом та честю водночас.

Читати на тему

Я досі в небезпеці, тому і він мене не покидає: трагічна історія кохання на Азовсталі Трагічна історія кохання у бункерах Азовсталі: Валерія та Андрій були одружені лише три дні.

Бійці на Азовсталі потребують порятунку, який їм може дати кожен з нас: петиція про порятунок військових уже назбирала 1 399 916 підписів. Проте, це не межа — як підписати петицію Save Mariupol: покрокова інструкція.

Сообщение Попри все, тут знаходять час для посмішки: як АЗОВ продовжує захищати Маріуполь появились сначала на Vikna.