У новому Центрі інформаційної безпеки вважають, що олігархічні ЗМІ — велика небезпека

Про це вона заявила під час форуму Zero Corruption Conference у коментарі hromadske.

Цибульська погодилась, що існування різних олігархічних ЗМІ підтримує плюралізм, але це «дуже український плюралізм».

«Ми з колегами вже жартували, що це такий плюралізм по-українськи, коли один олігарх бореться з іншим, і таким чином ми дізнаємося різні точки зори. Це небезпечна тенденція. Якщо ми йдемо до демократії, то рано чи пізно воно стане дуже проблемним.

Та й воно і є дуже проблемним, воно заведе нас у глухий кут», — упевнена очільниця Центру інформаційної безпеки

Вона нагадала, що ці ЗМІ не є прибутковими, й потрібні вони олігархам не задля заробітку, а задля просування своїх інтересів, і це — «велика небезпека».

«Найкраще, що ми можемо робити — підтримувати суспільного мовника, але паралельно і регулювати їх (олігархічні ЗМІ — ред.). У нас же є регулятор (Нацрада з питань телебачення і радіомовлення — ред.), але він… Все на цьому», — підсумувала Цибульська.  Коментувати можливість примусового продажу цих ЗМІ вона відмовилась. Розмова про олігархічні медіа вийшла на порядок денний після внесення президентом Зеленським у Раду так званого «закону про олігархів». У його першому варіанті, схоже, було зобов’язання олігархів продати свої медіа, але в кінцевому варіанті цю норму прибрали. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі.

А якщо ви також вважаєте небезпечними олігархічні ЗМІ, підтримуйте hromadske або вступайте у нашу спільноту.