4 канал припинив співпрацю з Остапом Дроздовим

Детектор медіа

Нардеп «Слуги народу» та новий власник 4 каналу Олексій Ковальов повідомив про припинення співпраці з журналістом та ведучим Остапом Дроздовим, який мав в етері мовника власну авторську програму «Прямим текстом».

«4 канал дякує за роботу телеведучому Остапу Дроздову та повідомляє про припинення співпраці з ним», – повідомив Ковальов у фейсбуці.

За словами Ковальова, 4 канал у новому сезоні має сповідувати «посилення об’єднавчих настроїв у суспільстві, патріотичний проукраїнський вектор, рівновіддаленість та нетерпимість до усіх без винятку олігархічних груп».

«Будь-які провокації, що розколюють або розхитують єдність українського народу є неприпустимими. Так само, як розпалювання ворожнечі, дискримінація чи ксенофобія. Українці з кожного без винятку регіону сьогодні зобов’язані зконсолідуватися, щоб ефективно (кожен на своєму місці) протистояти як зовнішнім, так і внутрішнім викликам».

Водночас, новий власник дійшов згоди щодо продовження партнерства з іншим обличчям 4 каналу – Денисом Бігусом. Програми «Бігус Інфо» і надалі виходитимуть в ефірі мовника .

УЧитати все за адресою:https://detector.media/community/article/195501/2022-01-12-4-kanal-prypynyv-spivpratsyu-z-ostapom-drozdovym/