Військовий медик Анна розповіла, як змінилося її життя після 24 лютого

Znaj.ua

Жінка повернулася на службу після початку повномасштабного вторгнення. Допомагає пораненим бійцям на полі бою.

У четвер, 12 травня відзначається Міжнародний день медсестри. Це вкрай важлива професія, особливо в сьогоднішніх реаліях. Українцям розповіли історію Ганни, яка допомагає пораненим захисникам.

Про це стало відомо завдяки новій публікації у Генеральному штабі Збройних сил України. Там регулярно сповіщають про актуальну обстановку на фронті.

Минулого року медсестра Миколаївської десантно-штурмової бригади прийняла рішення звільнитися. У неї закінчувався контракт, і продовжувати вона його не збиралася, поки 24 лютого все не змінило. Вона і уявити собі не могла, що всього через півроку доведеться знову надіти форму.

"Мені подобалася служба в армії, але я хотіла вчитися далі і планувала вступити до медичного вузу, щоб стати лікарем. Напад ворога 24 лютого змусив мене відкласти ці плани і повернутися в стрій" - розповідає військовий медик Анна.

У медичній роті рідної бригади дівчину прийняли із задоволенням, адже кожен фахівець Зараз на вагу золота. А у неї є і був бойовий досвід, що вкрай цінно на фронті.

Крім надання медичної допомоги Анна проводить заняття з тактичної медицини. Іноді це доводиться робити навіть на бойових позиціях, так як вміння зупинити кровотечу - одне з найпотрібніших на полі бою.

"Якими б не були професійними і відважними наші медичні працівники, але коли час йде на хвилини, бойовий медик може просто не встигнути", – переконана Ганна.

До слова, в бригаді також служить її батько, який є справжнім патріотом країни.