Вчергове тонни вантажів відправили на Схід волонтери «Оберіг-26»

АрміяINFORM

Нещодавно АрміяInform розповідала про те, що волонтери Бердичівського благодійного фонду «Оберіг-26» щотижня відправляють на передову мікроавтобус із допомогою. Війна триває й переходить у нову фазу, до строю стає дедалі більше захисників, тож усе більшого сприяння потребує військо, що боронить українську землю й жене з неї рашистську орду. Цього разу з Бердичева вирушило у східному напрямку відразу три буси! Дві тонни, тонна вісімсот та півтори тонни вантажів поїхали до кількох бригад та військово-медичного закладу у Донецькій, Луганській та Харківській областях.

— Приїхали вчорашні колеги-волонтери, які нині стали до строю, — розповідає керівниця фонду Ірина Піскун. — Завантажили для них і відправили бус медицини — ліки й лікарські засоби, різноманітне медичне устаткування тощо.

Поїхали подарунки й до земляків, бердичівських артилеристів і житомирських десантників, які наразі б’ють ворога на сході. Окрім вже звичних харчових продуктів, смаколиків, засобів гігієни, медичних засобів та спорядження, зокрема до гармашів, бердичівські волонтери відвезли ще й камери на колеса вантажівок.

— Осколками посікло колеса, — пояснює волонтерка. — Щойно хлопці повідомили про це, ми кинули клич, і протягом дня зібрали майже 40 тисяч гривень, за які ми спромоглися придбати й передати нашим захисникам 36 камер на вантажні автомобілі та ще й на додачу 4 колеса на мікроавтобус «Фольксваген-Транспортер Т4».

У благодійному фонді «Оберіг-26» кажуть, що намагаються швидко, якщо не миттєво, реагувати на потреби підшефних військових частин. Адже обстановка на фронті змінюється, а з нею змінюються й пріоритетні напрямки, запити хлопців і дівчат з передової. А вони не мають відчувати нестачу будь-чого, а головне — уваги тих, чий мир і спокій відстоюють зі зброєю в руках!