Охтирські зоозахисники вимагають звіту заступників мера

Сумські Дебати

Представники ГО «Охтирське об’єднання зоозахисників «Світ Безпритульних Тварин» зареєстрували електронну петицію на платформі електронної демократії DEM Місцеві петиції, передає okhtyrka.online.

У тексті звернення охтирські зоозахисники просять прозвітувати заступників міського голови Охтирської міськради Олександра Масла, Людмилу Ставицьку та Надію Питюкову про виконання ними їх функціональних та посадових обов’язків за 9 місяців поточного року, у тому числі й щодо проведеної роботи по врегулюванню чисельності безпритульних тварин у місті. Представники громадської організації просять Охтирську міську раду заслухати звіти вищезгаданих заступників мера та проінформувати про їхню роботу мешканців Охтирської громади.

Станом на 13:00 14 жовтня дана петиція набрала 14 підписів зі 100 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 89 днів. Для того, щоб віддати свій голос, перейдіть за посиланням https://petition.e-dem.ua/okhtyrka/Petition/View/8 та підтримайте ініціативу щодо відкритості роботи представників місцевої влади.

- debaty.sumy.ua»