У Сумах стартував інтернет-аукціон з продажу футболок від гравців “Вікторії" на підтримку ЗСУ

UA: Cуспільне мовлення

Продати свої ігрові футболки, аби спорядити друга — у Сумах стартував інтернет-аукціон на підтримку Збройних сил України. Це – чотири футболки від сумських футболістів.

Тридцятирічний Олександр Литвиненко — воротар клубу "Вікторія" з Миколаївки. 10 травня він виставив на інтернет-аукціон дві свої футболки. У них Олександр захищав кольори ПФК "Суми" та "Альянсу".

"Це — моя частинка душі, моя історія в професійному футболі. Виступав, трохи пограв на рівні першої, другої ліг. Тому відірвав від себе, але, я вважаю, що це — на добре діло", — говорить Олександр Литвиненко.

Крім Олександра, дві свої футболки виставив Андрій Нелін. До російського вторгнення був капітаном миколаївської "Вікторії". На аукціон виставив дві свої футболки: другий номер "Гірника-Спорт" з Горішніх Плавнів та 55 – "Дніпра". Кошти зібрані з аукціону підуть на спорядження конкретному бійцеві.

"Це мій друг, кум. Разом грали в футбол, займалися у одного тренера, у Олександра Валентиновича Ігумнова", — розповідає Андрій Нелін.

Разом Олександр та Андрій вирішили, що таким чином вони зможуть допомогти його спорядити. А можливо – і не лише його. Андрій говорить: футболки це — історія, але зараз хлопці на передовій пишуть іншу.

"Грав і в Комсомольську, і в Дніпропетровську. Це вже історія. А зараз наші хлопці на передовій пишуть нову історію України", — каже Нелін.

Триватимуть аукціони до 17-го травня.

Що відомо Олександр Литвиненко також захищав кольори "Княжи-2", сумських "Барси", "Спартака-Сумбуду", ПФК "Суми", "Інгульця" з Петрового, житомирського "Полісся" та липоводолинського "Альянсу". Крім футбольних воріт захищав і футзальні – грав за футзальний клуб "СумДУ". Андрій Нелін раніше грав за "Іллічівець-2", "Дніпро", ялтинську "Перлину", "Гірник-спорт".