Apple презентувала нові функції, які чекають на користувачів iOS 15

Facetime, який більше схожий Zoom, розпізнавання тексту на фото, функції для людей із вадами слуху та можливість перетворити кілька пристроїв на один суцільний екран. Що ще побачать користувачі техніки Apple після оновлення системи?

7 червня на онлайн-конференції Apple для розробників (WWDC) були представлені оновлення, які чекатимуть на користувачів iOS 15 восени. Про це пише The Verge.

Переважно на презентації йшлося про оновлення існуючих функції, до того ж частина з них буде діяти лише на американському ринку: наприклад, оновлені карти чи можливість додати водійське посвідчення у додаток Wallet.

Додаток Facetime у новій операційній системі iOS 15 стане більш схожим на Zoom. Можна буде створювати посилання на зустрічі, запрошувати на них користувачів Android та Windows, з'явиться режим зниження сторонніх шумів, просторове аудіо, портретний режим з розмитим фоном та сітка, в якій можна буде побачити всіх учасників розмови водночас.

Завдяки новій функції SharePlay користувачі iPhone, iPad і Mac зможуть під час дзвінків через FaceTime разом дивитися відео та стріми, слухати музику.

Нова функція Focus дозволить фільтрувати,Читати все за адресою:https://ms.detector.media/it-kompanii/post/27467/2021-06-08-apple-prezentuvala-novi-funktsii-yaki-chekayut-na-korystuvachiv-ios-15/