Microsoft випустила накопичувальне оновлення для Windows 7 і Windows 8.1

Microsoft приступила до поширення чергового накопичувального оновлення в рамках програми Patch Tuesday, яке доступне користувачам пристроїв з Windows 10 версій 21H1, 20H2 и 2004, а також деяких старіших версій операційної системи.

Цього разу розробники також випустили оновлення для Windows 7 і Windows 8.1, які будуть доступні учасникам програми довгострокового обслуговування.

Оновлення для Windows 8.1 і Windows Server 2012 R2 KB5003671 складається із загальних виправлень, спрямованих на підвищення стабільності роботи системи, і пакета оновлень безпеки, який можна завантажити окремо, скориставшись каталогом оновлень Windows.

Що стосується самих виправлень, то розробники внесли чимало змін, що зачіпають різні підсистеми, включаючи хмарну інфраструктуру, систему аутентифікації, файлову систему та ін.

Розробники також випустили накопичувальне оновлення KB5003667 для пристроїв на базі Windows 7 і Windows Server 2008 R2. Воно містить низку оновлень безпеки, а також виправлення, які дозволять підвищити стабільність хмарної інфраструктури, системи аутентифікації та інших підсистем програмної платформи.

У плані безпеки найбільш помітною зміною є виправлення помилки в протоколі SMB, яка в ряді випадків може призводити до збоїв і появи повідомлень про помилку на пристроях з Windows Server 2008 R2 SP1.

Microsoft вже почала поширення накопичувальних оновлень для старих версій операційної системи. Найближчим часом вони стануть доступні користувачам сумісних пристроїв.