Данілов провів нараду щодо створення кібервійськ

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба РНБО.

"Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов провів нараду щодо виконання рішення РНБО України від 14 травня 2021 року "Про невідкладні заходи з кібероборони держави", уведеного в дію Указом Президента України від 26 серпня 2021 року № 446. Відбувся обмін думками стосовно обсягу матеріально-технічних та фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення їх належного функціонування, комплектування особового складу кібервійськ, їх основних завдань тощо", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відповідно до згаданого указу Кабінету Міністрів доручено у двомісячний строк розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроєкт щодо створення та функціонування у системі Міністерства оборони України кібервійськ.

Як повідомляв Укрінформ, 25 травня у Києві розпочалося навчання першого потоку учасників програми професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники».

Програму «Кіберзахисники» розроблено за сприяння Міністерства у справах ветеранів та Ради національної безпеки та оборони для професійної перепідготовки колишніх військових та сприяння зміцненню системи захисту цифрової інфраструктури в Україні загалом.