iPhone 13 і iPhone 13 mini дивовижні характеристики за ціною середнього Xiaomi

Apple випустила iPhone 13. Знову ніякого шоу не сталося, велика частина інформації про новинки була доступна в мережі задовго до анонса. Ми побачили вже традиційну нудну презентацію, де похвалилися цифрами, досягненнями, побравіровалі «м’язами», відчитали обов’язкову частину і з поважним виглядом демонстрували «ось вони справжні новації».

Представляючи сімейство iPhone 13 говорили, що воно крутіше і могутніше. Мінорне, нудне і очікуване оновлення, коли через відсутність значущих нововведень залишається тільки хизуватися, що «монобров» стала на 20% менше відїдати дисплея, ніж це роблять попередники. І робити це з серйозним виглядом, як ніби це коштувало гігантських зусиль і роки пошуку. Чим вам не свіже рішення? Для лінійки iPhone 13 вирішили використовувати рівно такий же дизайн з рубленими торцями, як у iPhone 12 з поправкою на зменшену в розмірі виїмку і два модуля в базовій версії встановили по діагоналі, а не по вертикалі. Саме по виконанню основної камери користувачі зможуть відрізнити iPhone 13 від попередника. Не сказати, що велика знахідка в дизайні, але хоча б є риса, яка дозволяє ідентифікувати тринадцяту ітерацію iPhone.

Як і в минулому році «звичайний» iPhone 13 запропонував 6,1-дюймовий дисплей, а у iPhone 13 mini він діагоналлю 5,4 дюйма. Компанія особливо підкреслювала, що екрани на 28% яскравіше (пікова 1200 ніт), тих, що пропонують попередники. У «базових» моделях серії дисплеї простіше і без підвищеної герцовки, тут класика – 60 Гц. Екрани в цілому добротні, але вони точно не одні з кращих на ринку. У кращих традиціях оновили процесор. У серії iPhone 13 встановили Apple A15 Bionic, який швидше і енергоефективніше торішнього. Хіба хтось сумнівався, що так і буде? Це як і раніше 5-нм рішення з 6 ядрами (два високопродуктивних і чотири енергоефективних) і по завіреннях Apple – це «найшвидший процесор в смартфоні», який на 50% швидше, ніж у конкурентів. А графіка перевершує конкурентів на 30%. Але ось наскільки A15 Bionic могутніше A14 Bionic компанія вважала за краще не озвучувати.

Apple запевняє, що у iPhone 13 тривалість роботи збільшилася на 2,5 години, в порівнянні з iPhone 12. Автономність iPhone 13 mini виросла на 1,5 години відповідно. Ємність акумуляторів не озвучили, її ще належить дізнатися, але майже напевно її трохи збільшили в порівнянні з попередниками.

Компанія зберегла два модуля на тильній стороні і їх дозвіл на позначці 12 Мп. Але всі ж сенсори вона поміняла. Основний модуль в iPhone 13 ширококутний захоплює на 46% більше світла за рахунок збільшеного розміру пікселя і апертури f / 1.6. Другий модуль сверхшірік зберіг колишню дозвіл, компоновку лінз, апертуру, але обзавівся швидким сенсором. Функція оптичної стабілізації зображення зі зрушенням датчика вперше з’явилася на моделях «початкового» рівня.

Запропонували «кінематографічний режим», який чимось схожий на портретний режим в фото. Кінематографічний режим тривало фокусується на об’єкті і регулює фокус в режимі реального часу, переміщаючи його, коли люди переміщаються в кадрі або навіть відводять погляд від камери.

За традицією Apple не озвучила обсяг оперативної пам’яті, але майже напевно iPhone 13 і iPhone 13 mini запропонують 4 Гб оперативки. Ціни на iPhone 13 виросли: від $ 729 до $ 829 доларів за iPhone 13 mini і iPhone 13 відповідно. Правда, ряд операторів в США обіцяють знижку в $ 30 і цінники опустяться до позначки $ 699 і $ 799. Компанія попрощалася з версіями на 64 Гб, флеш-пам’ять тепер в базовій версії збільшена до 128 Гб, і доступна конфігурація сховища на 512 Гб.