Смартфони витісняють телевізори та комп’ютери: TikTok та їжа важливіші

Факти ICTV

Щодня мільярди людей витрачають близько 4,8 години на день, користуючись смартфонами. Так, найпопулярнішою програмою став сервіс TikTok.Щодня мільярди людей витрачають близько 4,8 години на день, користуючись смартфонами. Це на 30% більше, ніж у 2019 році.

Про це заявили експерти компанії App Annie, які проаналізували 230 млрд завантажень додатків у 2021 році.

Так, минулого року на програми для смартфонів було витрачено $170 млрд, а прибуток індустрії досяг позначки $295 млрд.

Лідером серед кількості завантажень виявився TikTok – у 2021 році користувачі витратили час у додатку на 90% більше, ніж у 2020 році. Найпопулярнішим сервісом для перегляду відео був YouTube.
- Комп'ютери та телевізори повільно вмирають, оскільки мобільні пристрої продовжують бити рекорди практично у всіх категоріях, включаючи завантаження та отриманий прибуток, – сказав виконавчий директор App Annie Теодор Кранц.
Аналітики запевняють – кількість активних користувачів TikTok перевищить позначку 1,5 млрд людей – це станеться у другій половині 2022 року.

Найбільше часу за смартфоном проводять мешканці Бразилії, Індонезії та Південної Кореї – 5 годин на день.

Сам ринок мобільних додатків продовжує розвиватися – у 2021 році було створено понад 2 млн програм та ігор.

Пандемія також показала, як змінився спосіб життя людей у всьому світі. Так, користувачі смартфонів почали частіше завантажувати додатки для покупок товарів та замовлення їжі.

Сервіси для здоров'я та фітнесу також набули популярності - через карантини багато хто не мав можливості відвідувати зали.

Нагадаємо, що завдяки смартфонам Apple вдалося встановити новий рекорд - капіталізація компанії досягла позначки $3 трлн. Так, на це вплинули успішні продажі iPhone 13, а також підписки на платні сервіси - Apple Music, Apple TV+, iCloud та App Store.