Одна з найбільших криптовалют обвалилася за добу на 92%

borg.expert

За даними найбільшої криптобіржі Європи WhiteBIT, станом на 11 травня LUNA подешевшала до $2,32 за монету, що більш ніж на 92% за добу. Напередодні актив торгувався на рівні $30, а на початку квітня його можна було купити по $115.

На цьому фоні ринкова капіталізація проекту впала з $11,5 млрд. до $998 млн. А сам актив скотився з 11 на 61 місце за ціною.

Також із проблемами стикається інший проект екосистеми Terra – її алгоритмічний стейблкоін TerraUSD (UST). Монета знову втратила прив’язку до долара США та подешевшала до $0,33. Хоча пізніше її курс скоригувався до $0,44, це все ще вдвічі нижче, ніж на день раніше.

Обидва активи дуже тісно пов’язані.

10 травня організація Luna Foundation, що управляє екосистемою Terra, заявила про пошук $1 млрд для вирішення проблем. Але натомість падіння курсів UST та LUNA стало неконтрольованим.

Ця подія вже привернула увагу американського уряду. Виступаючи на засіданні банківського комітету Сенату США, міністр фінансів США Джанет Йеллен закликала до кінця 2022 року ухвалити закон про регулювання стейблкоїнів. За її словами, ця ситуація ілюструє ризики для фінансової стабільності, що виходять від цього швидкозростаючого продукту, та необхідність відповідного регулювання.

The post Одна з найбільших криптовалют обвалилася за добу на 92% appeared first on borg.expert – медіа-портал про борги та банкрутство.