Через санкції в Росії для військової техніки використовують мікрочіпи від холодильників та посудомийних машин

Прямий

Українські військовослужбовці при розборі тієї чи іншої військової трофейної техніки все частіше знаходять усередині її напівпровідники, які зазвичай використовуються в роботі холодильників та посудомийних машин.

Про це 11 травня заявила міністр торгівлі США Джина Раймондо під час виступу в Сенаті після зустрічі з прем’єр-міністром України Шмигалем, повідомляє Washington Post.

Західні санкції призвели до того, що в РФ гостро відчувається брак комп’ютерних чіпів, які використовуються при створенні деяких зразків військової техніки, інформує видання Washington Post. Через це, за словами американського міністра, Росія використовує при створенні деяких зразків військової техніки чіпи, зняті з імпортних холодильників та посудомийних машин.

Раймондо наголосила, що історію про напівпровідники вона отримала від українського уряду. Військовими ЗСУ при ремонті та розборі російських танків було виявлено напівпровідники, які використовуються на Заході лише у виробництві холодильників та іншого комерційного промислового обладнання.

Таким чином РФ хочуть знайти заміну імпортним комп’ютерним чіпам, яких не вистачає у військовій промисловості.

Як повідомляв “Прямий”, за даними української розвідки,через санкції Росія не може відновити боєздатність виведених з України військових підрозділів.

Нагадаємо, за даними Генштабу ЗСУ росіяни дістають зі складів застаріле озброєння.

24 лютого президент РФ Владімір Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.