На фестивалі "Файне місто" виступить російський гурт, який оскандалився через царя у Києві

Під Тернополем на фестивалі "Файне місто" виступить Wildways - російський гурт, соліст якого на Atlas Weekend, після завершення виступу промовив фразу “Боже, бережи царя”.

Гурт виступить 1 серпня о 18:00. Через це у Тернопільській міськраді уже відреагували. Там пояснили, що звернулись в СБУ та "відхрестились" від організації заходу.

"Сам фестиваль відбувається на території, що належить державному підприємству, та розташована за 7 км від обласного центру. Реагуючи на позицію націоналістичної організації, міська рада направила лист-звернення до організаторів фестивалю щодо неможливості участі гуртів з Росії та надіслала відповідний лист до Служби безпеки України та Національної поліції України в Тернопільській області, у якому просить здійснити належну перевірку запрошених гуртів на предмет легітимності їх в’їзду та перебування в Україні", - повідомили в Тернопільській міській раді.

Також на відомому фестивалі очікується виступ ще 3 гуртів з держави-агресора.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями:

У Тернополі чоловік на ходу вискочив з авто: він у лікарніРятувальники відбуксирували затоплені посеред дороги автомобілі: в Тернопільській області вночі лютувала негода“Нас вивозили товарними вагонами”: депортовані в 1944-1951 роках українці досі не визнані державою. Історії жителів Тернопільщини