Світлана Тихановська розповіла про санкції через захоплення Романа Протасевича

Лідер білоруського протесту Світлана Тихановська дала велике інтерв'ю виданню «Настоящее Время».

Вона розповіла про арештованого Романа Протасевича, вплив санкцій Заходу на режим Лукашенка і якими будуть санкції через захоплення журналіста.

«Санкції зараз готуються, і, якщо я не помиляюся, до 17 червня вони повинні бути випущені. Їх склад я не знаю, я маю на увазі персональні санкції. Але ми дуже сподіваємося, що там будуть і санкції економічні», — розказала Тихановська.

За її словами, білоруська опозиція очікує на блокування режиму Лукашенка на економічному рівні, «щоби не було можливості платити міліції, військовим».

«Ці люди не те щоб внутрішньо підтримують режим, але змушені виконувати накази. І якщо це станеться — тоді не буде ніякого іншого виходу з ситуації, що склалася, крім як почати діалог представників режиму з громадянським суспільством. Це те, чого ми домагаємося, щоб прийти до нових, чесних виборів», — заявла опозиціонерка.

Також Тихановська розповіла про методи тиску, що застосовували до неї під час знаменитої розмови в ЦВК Білорусі, після якої вонаЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/188939/2021-06-08-svitlana-tykhanovska-rozpovila-pro-sanktsii-cherez-zakhoplennya-romana-protasevycha/