Меган Маркл і принц Гаррі влаштували судовий спір навколо імені своєї дочки

Герцог і герцогиня Сассекські оголосили нові подробиці імені їхньої дочки. А заодно - подали в суд на тих, хто цього не зрозумів.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Meghan, Duquesa de Sussex (@meghan_markle_br)

Меган Маркл і принц Гаррі не на жарт розлютилися на BBC. Телеканал випустив повідомлення, в якому говорилося, що королівська пара ніколи раніше не консультувалася з королевою щодо імені їх новонародженої дочки і «без дозволу» назвала крихітку сімейним прізвиськом самої Єлизавети ІІ. Що стало сюрпризом для всього палацу. Як виявилося, після виходу інсайдерської новини а ефір адвокати Меган і Гаррі надіслали лист на BBC, де називали репортаж «помилковим і наклепницьким».

У звіті містилася заява прес-секретаря каліфорнійської пари:

«Герцог говорив зі своєю сім'єю до публічного оголошення. Його бабуся була першим членом сім'ї, кому він подзвонив. Під час цієї розмови він розповів їй про своє бажання назвати свою дочку Лілібет в її честь. Якби вона не підтримала це рішення, вони б не використовували це ім'я».

Британський мовник знаходиться весь цей рік під «обстрілом» британської монаршої родини. Це вже другий гучний скандал за участю каналу. Минулого місяця незалежне розслідування дійшло висновку, що колишній репортер телеканалу - Мартін Башир - обманним шляхом і за допомогою сфабрикованих документів змусив матір Гаррі, принцесу Діану, до скандального інтерв'ю 1995 року. Що згодом призвело до трагічних наслідків.