Фінська енергокомпанія Fortum оголосила про вихід з Росії

Прямий

Фінська енергетична компанія Fortum заявила, що піде з російського ринку. Також компанія припинить використання свого бренду в Росії.

Про це йдеться у заяві компанії.

Компанія Siemens оголосила про припинення бізнесу в Росії “На додаток до раніше оголошеного припинення інвестицій і фінансування наших російських дочірніх компаній, ми прийняли рішення про контрольований відхід з російського ринку”, – заявили в компанії.

Порівнянний операційний прибуток Fortum за січень-березень склав збиток у розмірі 438 млн євро в порівнянні з прибутком майже в 1,2 млрд євро роком раніше.

Нагадаємо, компанія Siemens оголосила про припинення бізнесу в Росії.

Раніше японська транснаціональна компанія з виробництва шин Bridgestone зупиняє роботу в Росії, а також – всі нові інвестиції та поставки до країни-агресора.

Окрім цього, раніше Sony Music призупинила всі свої операції в Росії.

Раніше Universal Music Group NV заявила, що призупиняє всі операції в Росії й негайно закриває там свої офіси.

Також в Росії не працюють: Apple, Audi, Chevrolet, Cadillac, Coca Cola, Danone, Dell, DHL, Ericsson, Форд, HP, Harley Davidson, General Motors, Jaguar, Lenovo, LinkedIn, Maersk (а це Aliexpress і ASOS), Nike, Scania, Porsche, Renault, OnlyFans, AMD, Adobe, BMW, Dropbox (через кілька днів), FedEx, Intel, Mercedes, Nestle.

Росію “забанили”: Apple Pay, Amazon, CEX Io, Etsy, Facebook (бан акаунтів медіа РФ), Google Pay, Google Maps, Instagram (блокування пропаганди), Paysera, Samsung pay.

Також в Росії заблокували багато ЗМІ, Facebook і Twitter.

24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.

До слова, президент Росії Володимир Путін розраховував захопити Україну за три дні. Саме такий запас провізії дали солдатам РФ.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.