Audi вивела на тести потужний хетчбек RS3 Sportback з неймовірним розгоном до 100 км

У мережі з’явилося нове «шпигунське» відео, де постав закамуфльований прототип “зарядженого” хетчбека Audi RS3 Sportback. Автомобіль вивели на дороги в Нюрбургринзі.

Тепер ми з впевненістю можемо стверджувати, що німецька компанія все ж вивела на тести нову версію хетчбека з 5-циліндровим двигуном. Не дивно, що для цього вибрали швидкі траси Нюрбургринга.

Згідно з відео, майбутня Audi RS3 Sportback отримає відмінне звучання двигуна, і буде відрізнятися досить непоганими технічними характеристиками. Грядущий Audi RS3 2022 модельного року дебютує у вересні 2021 року, а фінальну серійну версію RS3 варто очікувати незабаром після презентації. RS3 є найменшою версією спортивного бренду Audi RS, але при цьому модель відрізняється музично-спортивними характеристиками. Audi RS3 поставляється в США в кузові седан, але в Європі покупці можуть вибрати більш практичну форму хетчбека. Новинка оснащується 2,5-літровим рядним 5-циліндровим двигуном з турбонаддувом на 400 кінських сил. Він поєднується з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням і системою повного приводу Audi Quattro. Поточна версія RS3 розвиває максимальну швидкість 279,97 км / год і може розігнатися від 0 до 100 км / год всього за 3,9 секунди.

Новий автомобіль оснастять технічними якостями, які є у Audi RS3 поточного покоління, а також додатковими опціями. Він буде більше, могутніше за свого попередника і, ймовірно, отримає більше екранів у салоні і більш розкішне внутрішнє оздоблення.