Німецькі фармацевти створили реактиви, які дозволять виробляти лабораторне м’ясо у глобальному масштабі

Для новачків сегменту Merck створює реактиви, середовище для вирощування клітин та навчатиме безпосередньо технології виробництва м’яса в лабораторії.

За словами Томаса Герґета, керівника інноваційних центрів Merck у Каліфорнії та Китаї, лише в США та Європі над вирощуванням клітинного м’яса зараз працює близько 70-80 стартапів.

Merck постачає деяким з них поживне середовищам для культивування клітин. Воно складаються з приблизно сотні речовин, таких як молекули цукру, солі, амінокислоти та мікроелементи. Усі вони повинні бути закуплені, проаналізовані, стерилізовані та оптимально зібрані.

На клітинні культуральні середовища зараз припадає до 80% вартості лабораторного м’яса

“У майбутньому ринок м’яса можна буде розділити на три рівноцінні сегменти, — вважає Герґет. — Третина становитиме звичайне тваринне м’ясо, третина — м’ясо на рослинній основі, решту отримуватимуть з біореакторів”.

Він вважає, що вирощене у біореакторах м’ясо буде доступне в супермаркетах через 5-10 років — за умови збереження поточного прогресу.

Основною перешкодою на даний момент є масштаби виробництва. Культивоване м’ясо ще не готове до масового розповсюдження, додав інноватор з Merck.

Нагадаємо, найдешевші клітинні стейки у світі виготовляють корейці — по $3 за кілограм.

Джерела: Merck Group, Fleischwirtschaft