ФБР розробило анонімний месенджер ANOM і затримало його користувачів — понад 800 наркоторговців по всьому світу

В ході масштабної операції за участю ФБР було затримано понад 800 осіб, причетних до наркоторгівлі та інших злочинів.

Усі затримані користувалися захищеним месенджером ANOM, що, як виявилося, був розроблений американськими спецслужбами.

Як повідомляє ВВС, в ході спільної операції США і Австралії додаток ANOM було розроблено та розповсюджено в злочинному середовищі.

Завдяки цьому поліцейські отримали можливість моніторити закриті чати, в яких обговорювалася контрабанда наркотиків, відмивання грошей і навіть планування вбивств.

В облавах, що пройшли більш, ніж в 10 країнах, були вилучені 8 тонн кокаїну, 250 одиниць вогнепальної зброї і більше 48 мільйонів доларів готівкою і в криптовалюта.

Прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон заявив, що організованій злочинності був нанесений сильний удар, а заступник директора Європолу Жан-Філіп Лекуфф підкреслив, що це найбільша поліцейська операція із застосуванням високих технологій.

Лише в Австралії затримали 224 людини, в тому числі членів азіатських злочинних угруповань і байкерських банд. В них конфіскували три тонни наркотиків і 45Читати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/188938/2021-06-08-fbr-rozrobylo-anonimnyy-mesendzher-anom-i-zatrymalo-yogo-korystuvachiv-ponad-800-narkotorgovtsiv-po-vsomu-svitu/