Фондова біржа Казахстану відновила роботу

Перший діловий

З середи, 12 січня, відновляться торги у валютній секції Казахстанської фондової біржі (KASE). Про це повідомили у прес-службі Нацбанку республіки.

«‎У зв’язку зі стабілізацією ситуації в місті Алмати та інших регіонах, а також поступовим відновленням каналів зв’язку з 12 січня 2022 року відновлюватимуться торги на валютному майданчику Казахстанської фондової біржі, обмінні валютні операції банків другого рівня та небанківських обмінних пунктів, а також міжнародні платежі та перекази»‎, — йдеться у повідомленні.

Також у прес-службі додали, що Нацбанк країни почав застосовувати механізм підтримки ліквідності через операції репо на KASE на строк до 3 місяців, з метою підтримки банківської ліквідності.

«Усі потреби банків другого рівня задовольняються у повному обсязі», — запевнили у прес-службі.

Нагадаємо, влада Казахстану заявила про початок відновлення роботи банківської системи. Однак це буде відбуватись поетапно, оскільки робота інтернету в Алмати та інших регіонах досі залишається нестабільною.

Також ми писали про те, що у Казахстані вже призначено нового прем’єр-міністра. Токаєв підписав указ про призначення голови Кабміну 11 січня 2022 року.